KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15848117
nr 1584 8117
Irina Garamaj Stadig
(f. 1952), Sverige
By i vinterlandskap, Signerad. Akvarell. Bladets mått: 37x56 cm, yttermått inklusive ram: 52x72 cm
Irina Garamaj Stadig, svensk bildkonstnär född 1952.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 december 2023
kl 19:32:09
11/12 16:04:22
Irina Garamaj Stadig
Läs mer om Irina Garamaj Stadig